Domain Satışı Yapabileceğiniz Siteler – Türkiye ve Yurtdışı Domain Pazarı

Domain Satışı Yapılabilen Yerler!

Gün geçtikçe ilgi ve taleplerin çoğaldığı Domain sektöründe alış ve satış hizmetleri çokça çoğalmıştır. Yanlış satış kanalları ile aldığınız belki de çok kıymetli olan domaini insanlara göstermeden düşürüyor olabilirsiniz. Türkçe aldığınız Alan Adlarında Türkçe bir info sayfasıyla, Global aldığınız bir Alan Adını da ingilizce bir info sayfası ile satış şansınızı arttırırsınız. Gelin Global’de en iyi satış yapabileceğiniz pazarlardan bahsedelim.

1-) Sedo.com Sedo dünya piyasasında oldukça iyi yatırımcı portföyüne sahip bir dev’dir.

2-) Afternic.com Afternic ile dünyanın her bir yanından yatırımcılara ulaşarak hızlıca domain satışı yapabilirsiniz.

3-) Namejet.com Name Jet’te hızlı domain satmak isterseniz açık arttırmaya çıkartabilir, on binlerce kişiye domaininizi gösterebilirsiniz.

4-) Namepros.com En iyi pazarlardan biridir. Aylık Milyonlarca yatırımcının girdiği, 2 harfli, 1 harfli bile domainlerin, milyon dolarlara satıldığı yerdir.

Yukarıda ki listemizde sizler için önereceğimiz en iyi yer Name Pros’tur. Bu pazarda ister açık arttırma, isterseniz teklif ver gibi bir çok alanda domaininizi ücretsiz bir şekilde satabilirsiniz. Özellikle yabancı domainleriniz için bulunmaz hint kumaşıdır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.


*