Akçayel Özel Dedektif BürosuAkçayel özel dedektif bürosu İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve diğer şehirlerimizin yanı sıra Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde de özel dedektiflik hizmeti vermektedir. Amacımız sadece hizmet sunmak değil aynı zamanda bu hizmeti eşsiz bir kalitede sunmaya çalışmaktır. Merkezi İstanbul’dadır.
Akçayel özel dedektif bürosunun amacı bir dosyayı tamamlamaktan öte müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayarak dosyayı kapatmaktır. Görsel belgeleri son teknoloji ekipmanlar ile elde etmektedir. Akçayel özel dedektif bürosu özel dedektif hizmetlerini tamamen bağlı bu mesleği yaşam tarzı olarak belirlemiş personellerden oluşmaktadır. Amacımız her zaman mükemmeli elde etmeye çalışmaktır.
Ekibimizde kamu ve özel sektörde yılların deneyimine sahip özel dedektifler oluşturmaktadır. Her çalışma için çalışma şartlarına en uygun ekibimizi oluşturmaktayız. Müşteri gizliliğini esas alarak her dosya da yapabileceğimiz en iyi çalışmayı müşterilerimize teslim etmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken müşterilerimize dürüst olmakda gereklidir.
bizimle istediğiniz zaman 0 216 349 8373 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Firma İsmi Akçayel Özel Dedektif Bürosu
web sayfası: https://www.dedektif.gen.trYorum Yaz

Your email address will not be published.


*